OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY

KLIENT: NOWE HORYZONTY
PROJEKT I WYKONANIE: ŁUKASZ "CEKAS" BERGER
REALIZACJA: 2018

MFF Nowe Horyzonty

..to nie tylko odważne i bezkompromisowe kino. Jedną z tradycji festiwalu jest również nowatorski sposób przygotowywania identyfikacji wizualnej, wykraczający poza konwencjonalne projektowanie graficzne.

Organizatorzy zaprosili do współpracy związanego z Wrocławiem artystę – Łukasza „Cekasa” Bergera, który wspólnie z Michałem Wekslerem i zespołem Nowych Horyzontów stworzył instalację „OUT”. Przygotowana przez nich praca stała się źródłem i podstawą dla materiałów wizualnych, towarzyszącym odsłonie festiwalu.

Projekt „OUT” to połączenie elementów sztuki, projektowania, instalacji site-specific, dokumentacji i publikacji; całość została zamontowana (i udokumentowana) w silosie opuszczonej fabryki amunicji nieopodal Żagania. „OUT” zobaczymy m.in. na plakatach czy w spotach dedykowanych Nowym Horyzontom. Inspiracją dla całości była jedna z wcześniejszych prac Łukasza Bergera, bazująca na charakterystycznych fragmentach zbrojenia wystających z betonowego filaru. To właśnie one stały się podstawą dla elementów świetlnych, będących głównym punktem „OUT”.

www.nowehoryzonty.pl

 

OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 1
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 2
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 3
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 4
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 5
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 6
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 7
OUT / IDENTYFIKACJA NOWE HORYZONTY - 8