AVIVA

KLIENT: AVIVA
PROJEKT I WYKONANIE: GRAFITEKTURA
DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA: BARTOSZ HOŁOSZKIEWICZ

Lokalizacja: DOMANIEWSKA 44, WARSZAWA
Realizacja: 2017

Aviva Muranów

 

Przeniesienie siedziby głównej spółki Aviva do nowopowstałego kompleksu budynków biurowych GBC, znajdującego się przy skrzyżowaniu ulic Inflanckiej i Andersa na warszawskim Muranowie, stało się szansą na stworzenie wymarzonej przestrzeni do pracy.
W procesie projektowym czynny udział brali pracownicy, którzy według demokratycznych zasad przyczynili się do wykreowania wizji przyszłego biura decydując o tym jaka tematyka, kolory oraz meble będą nadawać charakter poszczególnym piętrom. Ustalenia te stanowiły wytyczne zarówno dla architekta Zbigniewa Kostrzewy i jego biura In Design, firmy Human Office odpowiadającej za dobór meblarski jak i dla Grafitektury.

Zakres projektowy obejmował przygotowanie serii grafik odpowiadającej tematyce pięter, takim jak „Morze”, „Góry”, „Miasto” i „Niebo”, które zostały przez nas następnie wykonane w autorskiej technice malarskiej ze zwróceniem szczególnej uwagi na najwyższą jakość wykonania detali.

Dzięki dużemu zaufaniu ze strony klienta mogliśmy przygotować różnorodne estetycznie i niebanalne murale. Piętro „Góry” stało się nośnikiem otwartej na interpretację historii. Piętro „Morze” wraz zawartą w nim elegancką strefą wypoczynku – Beach Barem – zamieniło się w nadmorski kurort. Piętra „Miasto” i „Niebo” pokazują uzupełniające się, choć często przeciwstawne, aspekty naszego otoczenia.
AVIVA - 1
AVIVA - 2
AVIVA - 3
AVIVA - 4
AVIVA - 5
AVIVA - 6